Главная Сервисы для юристов ... Законы Про фахову передвищу освіту Стаття 49. Освітньо-професійні програми та навчальні плани Стаття 49. Освітньо-професійні програми та навчаль...

Стаття 49. Освітньо-професійні програми та навчальні плани

Про фахову передвищу освіту (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 839

    Просмотров

  • 839

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. У межах ліцензованої спеціальності заклад фахової передвищої освіти розробляє освітньо-професійні програми та затверджує їх відповідно до положення про організацію освітнього процесу у відповідному закладі фахової передвищої освіти. Основою для розроблення освітньо-професійної програми є стандарт фахової передвищої освіти за відповідною спеціальністю (за наявності).

    2. Освітньо-професійна програма містить:

    1) вимоги до осіб, які можуть розпочати навчання за програмою;

    2) зміст підготовки здобувачів фахової передвищої освіти, сформульований у термінах результатів навчання;

    3) обсяг кредитів ЄКТС, необхідний для здобуття ступеня фахової передвищої освіти;

    4) перелік освітніх компонентів і логічну послідовність їх виконання;

    5) вимоги професійних стандартів (за наявності);

    6) форми атестації здобувачів фахової передвищої освіти;

    7) вимоги до системи внутрішнього забезпечення якості фахової передвищої освіти;

    8) перелік компетентностей випускника.

    Освітньо-професійні програми фахової передвищої освіти можуть мати корекційно-розвитковий складник для осіб з особливими освітніми потребами.

    Освітньо-професійні програми фахової передвищої освіти повинні передбачати освітні компоненти для вільного вибору здобувачів фахової передвищої освіти.

    Заклади фахової передвищої освіти можуть використовувати типові або інші освітні програми профільної середньої освіти, що розробляються та затверджуються відповідно до закону.

    3. Заклад фахової передвищої освіти на підставі відповідної освітньо-професійної програми розробляє навчальний план, який визначає перелік та обсяг освітніх компонентів у кредитах ЄКТС, їх логічну послідовність, форми організації освітнього процесу, види та обсяг навчальних занять, графік освітнього процесу, форми поточного і підсумкового контролю, що забезпечують досягнення здобувачем фахової передвищої освіти програмних результатів навчання.

    На основі навчального плану у визначеному закладом фахової передвищої освіти порядку для кожного здобувача фахової передвищої освіти розробляються та затверджуються індивідуальні навчальні плани на кожний навчальний рік. Індивідуальний навчальний план формується за результатами особистого вибору здобувачем фахової передвищої освіти дисциплін у межах, встановлених цим Законом, з урахуванням вимог освітньо-професійної програми щодо вивчення її обов’язкових компонент. Індивідуальний навчальний план є обов’язковим для виконання здобувачем фахової передвищої освіти.

    Предыдущая

    49/82

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст