ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ: СТАН, ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

01.11.2016 | Организатор события: Андроник

Братко І. В. Правове регулювання міжнародної технічної допомоги: стан, тенденції та перспективи розвитку : монографія / І. В. Братко ; за наук. ред. д. ю. н., проф. А. І. Дмитрієва. – Одеса : Фенікс, 2011. – 248 с. – (Серія «Міжнародне право»).

ISBN 978-966-438-444-2

Монографія присвячена дослідженню актуальних теоретичних та практичних питань правового регулювання надання та використання міжнародної технічної допомоги на основі аналізу широкого кола міжнародно-правових документів, показано розвиток міжнародних правовідносин між країнами-донорами, країнами-реципієнтами та міжнародними організаціями. Розглянуто теоретико-методологічні особливості норм міжнародного права у сфері надання та використання міжнародної технічної допомоги. Досліджено теоретичні та практичні питання, пов’язані з імплементацією міжнародних угод у сфері надання та використання міжнародної технічної допомоги у законодавство України.

Книга розрахована на науковців, викладачів, аспірантів, студентів спеціальностей міжнародне право та міжнародні відносини.

Видавництво "Фенікс" (Одеса)

Веб-сайт: http://www.law-books.od.ua/

Тел. +38(048)795-91-60; +38(067)58-55-175

Е. mail: fenix-izd@ukr.net

Оцените материал:
0
Нравится


Популярні судові рішення
Название события
Текст описание события: