Главная Блог ... Новости Павло Петренко: Мін’юст запустив відкритий реєстр підприємств-боржників з виплати зарплат Павло Петренко: Мін’юст запустив відкритий реєстр ...

Павло Петренко: Мін’юст запустив відкритий реєстр підприємств-боржників з виплати зарплат

Отключить рекламу
Павло Петренко: Мін’юст запустив відкритий реєстр підприємств-боржників з виплати зарплат - tn1_0_29264400_1526493064_5afc6f8847c62.jpg

Міністерство юстиції в рамках проекту зі стягнення боргів з зарплат на користь працівників запустило відкритий електронний реєстр підприємств-боржників. Про це сьогодні під час засідання Уряду повідомив Міністр юстиції Павло Петренко, йдеться на сайті kmu.gov.ua.

«Ми запустили публічний електронний реєстр злісних боржників з виплати заробітної плати. До нього увійшли підприємства як державної, так і корпоративної форм власності. Кожен охочий зможе без будь-яких перешкод через портал erb.minjust.gov.ua перевірити, чи сплачує конкретне підприємства зарплату своїм працівникам. Особливо актуальною ця інформація може бути для бізнесменів для прийняття правильного рішення, чи варто мати справу з тим чи іншим контрагентом», - наголосив очільник Мін’юсту.

Він звернув окрему увагу на те, що до списку потрапили усі без винятку боржники – жодних поблажок немає. Більше того, в кожному регіоні опубліковано місцеву #ДошкуГаньби злісних неплатників заробітної плати.

За словами Павла Петренка, з 2 квітня, коли стартувала кампанія зі стягнення боргів з неплатників зарплат, почали діяти спецгрупи державних виконавців, робота яких сфокусована на виконанні таких проваджень. Також була запроваджена система моніторингу показників динаміки заборгованості. Окрім цього, на базі регіональних управлінь юстиції стартувала масштабна інформаційна кампанія.

«З початку 2018 року органами юстиції стягнуто майже 170 млн грн боргів з виплати заробітної плати на користь близько 13 тис. працівників. Якщо до початку роботи штабів Мін’юсту щомісячний рівень погашення боргів становив 32,3 млн грн, то після старту кампанії лише за півтора місяця нами стягнуто вже 73,8 млн грн боргів з виплати зарплати по всій країні», - додав Міністр юстиції.

Користуйтеся консультацією: Директор без заробітної плати: бути чи не бути?

Для прикладу, відділ примусового виконання рішень Департаменту виконавчої служби Міністерства юстиції домігся виплати ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» 12,6 млн грн на користь 501 працівника. Виконавці із Запорізької області стягнули з КП «Підприємство комунальної власності» 6,9 млн грн на користь 228 працівників. 3,7 млн грн на користь 117 працівників повернуло ПАТ «Рівнеазот».

«І таких успішних кейсів у нас уже кілька десятків. Нині ми продовжуємо збирати та узагальнювати інформацію про боржників. Зокрема, перевіряємо дані, які надходять до нас від українців, адже часто борги не показуються в офіційній звітності. Ми маємо зробити усе можливе, щоб гарантувати право українців на отримання зароблених коштів», - резюмував Павло Петренко.

Див. іконографіку по темі тут.

Фото: SKELET-info

  • 2892

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 2892

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст