Главная Юридический мир ... Таблоид Основні причини відмови в’їзду до ЄС: недоведена мета та відсутність візи або біометрики Основні причини відмови в’їзду до ЄС: недоведена м...

Основні причини відмови в’їзду до ЄС: недоведена мета та відсутність візи або біометрики

Отключить рекламу
 - 0_64092500_1528822617_5b1ffb599c8a0.jpg

Головною причиною відмов українцям у в’їзді до країн Євросоюзу минулого року стала "недоведена мета подорожі". Таких випадків було 16,5 тисяч. Про це йдеться у статті "Рік без віз та статистика без правди: що не так із даними про безвізові поїздки українців", повідовляє eurointegration.com.ua.

"За європейською термінологією це означає, що прикордонник має сумнів у чесності того, кого він "розвернув" на кордоні. На жаль, у цій групі – чимало сумнівних відмов, коли наш співвітчизник, можливо, і був чесним, але не зміг цього довести. Також у цю групу потрапляють ті, хто їдуть на нелегальну роботу, маскуючи поїздку під "безвізовий туризм", - йдеться у статті.

Вспомните новость: ЕС определил дедлайн для следующей волны расширения

Для порівняння, у 2016 з цієї причини відмову у в’їзді отримали 10 тисяч українців.

На другому місці – ті українці, які опинилися на кордоні з ЄС, не маючи ані чинної візи, ані біометричного паспорта. Таких було майже 8 тисяч. До цієї кількості входять також ті, хто мав візу, але її анулювали на кордоні через невідповідність "візової" та реальної мети візиту.

Третя найпопулярніша причина відмов – нестача коштів для поїздки. Із цією проблемою стикнулися 4370 українців, тоді як роком раніше їх було трохи більше 2 тисяч.

"Виходячи з відгуків, ця претензія чи не найчастіше лунає від польських прикордонників (до яких за останній рік взагалі з’явилося дуже багато нарікань)", - відзначається у статті.

Четверта та п’ята сумарно охопили майже 4,5 тисяч випадків. Це – ті українці, які порушили правила безвізу: або перевищили 90-денний термін перебування в Шенгені, або ж були депортовані раніше і вирішили, що можуть зробити новий паспорт та поїхати знову.

Згадайте новину: Нові правила захисту персональних даних в ЄС: що змінилося?

Фото: Я в Польше

  • 1243

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 1243

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст