Нова перлина Криму : Няша-Наташа по прізвиську " Прокурор"

03.09.2016 | Организатор события: Фурман Ірина Миколаївна

Призначення 33-річної Наталії Поклонской на посаду прокурора АР Криму викликало бурхливу реакцію в ЗМІ. Прем'єр автономії Сергій Аксьонов, представляючи миловидну блондинку, сказав, що Криму потрібна сильна і справедлива прокуратура. Поклонская, чиї фотографії в соцсетях вже оцінили багато ЗМІ, попросила не звертати уваги на її зовнішність.

Автори фотографії стверджують, що до призначення Наташі прокурором Криму вона була частим гостем сімферопольських дискотек і різних лаундж кафе. Її знайомі мовчать, аби зі страху не потрапити в підвал, або з подачки самої Наташі, проте діджеї та бармени які Наташу знали і які зараз не проживають в Криму (в зв'язку з сезонністю їх роботи) говорять, що Наташа Поклонська сиділа «на носі» (ред. так в колах наркоманів і людей які захоплюються наркотиками називається вживання порошкових сумішей за допомогою вдихання через ніс).

Також наголошується, що нинішній Прокурор Криму не особливо цуралася вступати в інтимні зв'язки з заможними чоловіками за окремі послуги. Саме так вона познайомилася з впливовими полковниками з ФСБ, які в наслідку рекомендували довірливу дурненька на пост «прокурора». Причина тому, її дурість. Після закінчення конфлікту між Україною і Росією, що Поклонську, що Гобліна можна буде легко ліквідувати, або замкнути на підвал, або ж просто залякати, щоб не шуміли.

Читайте и смотрите: Бытовые разборки Косиков: жена одесского прокурора обвинила своего супруга в пьянстве, отжиме квартиры и рукоприкладстве

Ось власне і фото того, що Поклонська «сиділа на носі» і ймовірно і до цього дня сидить:

Варто зазначити, що фото було зроблено до того як Наталія очолила «прокуратуру», проте вона вже тоді працювала в органах.

Те, що у неї (ред. Наталії) криве обличчя під час зйомок говорить про те, що дана особа дуже давно захоплюється наркотиками. Це Вам підтвердить будь-який нарколог.

Уважно подивіться на її обличчя і вимову:

Генеральний прокурор Криму Наталія Поклонская, завдяки своїм фото в соцсетях, аниме і відео на YouTube отримала прізвисько Няша-Наташа. Проте популярність в середовищі 18+ не заважає їй бути послідовним захисником інтересів громадян Криму, а з приводу збудженого в Києві проти неї справи вона заявляє: "У них нічого не вийде, я дію в інтересах народу".

Новий прокурор Криму Наталія Поклонская, героїня аниме і справжня няша : популярність дівчини росте як на дріжджах. Не секрет, що саме завдяки Няше-Наташі, як вже прозвали Поклонскую в інтернеті, багато японців дізналися, що на світі взагалі десь є півострів Крим. У Японії Поклонская стала вже не лише героїнею аниме, її образ надихнув і творців іграшок.

При цьому красуня опинилася настільки в смаку чоловіків, що багато картинок і відеоколажі з нею вже потрапив в розряд 18+.

Картинки по запросу наташа няша

Картинки по запросу наташа няша

Картинки по запросу наташа няша

Картинки по запросу наташа няша

Картинки по запросу наташа няша

Читайте и смотрите: Самый красивый нотариус Мозолева из Одессы

Одночасно Поклонская була звільнена з Генпрокуратури України, проти неї було порушено кримінальну справу, на що Наталія відреагувала спокійно.

Однією з її перших кримінальних справ на посади прокурора Криму стало розслідування спричинення тяжких тілесних ушкоджень співробітникам кримського спецпідрозділу " Беркут".

Популярність Наталія Поклонская отримала, коли на YouTube було викладено відео з її прес-конференції, яке набрало близько 250 тисяч переглядів на YouTube "Я не знаю, в чому там в Криму справа, але я її підтримую - вона прекрасна"! -пишут їй японські чоловіки. А вже малюнки. Втім, Наталія сама трохи винна, адже джерелом натхнення часто служать її фото, викладені нею соцсетях.

Красное платье от Путина: Кабаева передала "знамя" Поклонской

Червона сукня, яку наділа " прокурор" окупованого Росією українського Криму Наталія Поклонская, сильно нагадує наряд олімпійської чемпіонки по художній гімнастиці Аліни Кабаевой, яка вважається коханкою президента РФ Володимира Путіна.

У такому ж сміливому червоному наряді колишня спортсменка Аліна Кабаева з'являлася на публіці ще в 2015 році, відкриваючи фестиваль художньої гімнастики в Москві.

Читайте и смотрите: Летний отдых копа Милевич: снова тату и купальники

Нагадаємо, " прокурор" окупованого Росією українського Криму Наталія Поклонская уперше з'явилася на прес-конференції не у формі прокурора, а в сукні в день свого 36-річчя.

Неймовірна пригода Поклонской в Кремлі! Збожеволіла від зради Кабаева побила кримську няшу.

У Кремлі відбувся грандіозний скандал. У Кремль на прийом з доповіддю Путіну приїхала кримська прокурорша Наталія Поклонская. Все б нічого в цій новині, але ось сталося щось. Прямо по серед доповіді, яку освітлювали центральні канали, увірвалася коханка Путіна Аліна Кабаева і почала бити "кримську Няшу". Путін почав заспокоювати Кабаеву але та нічого не сприймала хоча і самому Путіну також дісталося.

Співробітники охорони президента почали виводити пресу із залу, проте вони встигли почути, як Кабаева звинувачувала Путіна в тому, що він змінює їй з Поклонской. Чим закінчився інцидент достовірно невідомо, проте люди бачили, як з кабінет де проходила зустріч виносили поламані меблі, битий посуд і апаратуру з клаптями білого волосся.

Джерела з Кремля говорячи про те, що Поклонскую відправили до особистого лікаря Путіна. Що з Кабаевой доки невідоме.

Але сама одіозна прокурорша не збирається миритися з цим , і повернувшись до Криму порушила кримінальну справу проти пасії Путіна .

Джерело: Бджола

Популярні судові рішення
Назва події
Текст опис події: