Найбожевільніші позови в суд на McDonalds

18.06.2017 | Автор: Веб-ресурс "Протокол"

Люди, які подають до суд на мережу ресторанів швидкого харчування McDonalds з найдурніших приводів, нерідко виграють мільйони доларів.

Одним з найбожевільніших позовів був через серветки. У McDonalds є правило, що клієнт отримує стільки серветок, скільки страв він замовив.  Каліфорнії стався випадок, коли клієнту Уебстеру Лукасу відмовили в другій серветці, коли він замовив один бургер. Під час спілкування з менеджером, як зазначив Лукас, в його сторону допустили расистський вираз типу "ваш народ...", за що він і подав до суду. Позивач стверджує, що було завдано тяжку психічну травму, за що він вимагає 1,5 млн доларів. Суд з цього питання досі триває.

Згадайте новину: Хлопець судиться з дівчиною, бо вона на першому побаченні сиділа в смартфоні

Найчастіше люди судяться з McDonalds через ожиріння. Вони вважають, що саме з вини цього закладу вони набрали непристойно велику вагу. Деяким з ни навіть вдалося виграти суд.

А в Орландо Уолтер Ренделл подав до суду через лишню вагу, в результаті McDonalds запропонував відкликати свою заяву в обмін на безкоштовне харчування, на що він і погодився. Тепер чоловік регулярно харчується в McDonalds і уже мав у свої 53 роки два серцеві напади.

Ще один судовий процес у McDonalds був із незрячим Скоттом Мейгі, який в Луїзіані в нічний час доби хотів відвідати заклад, прте працювало лише віконце для водії, де заборонено обслуговувати пішоходів. За словами позивача. його відмовилися обслуговувати та грубо висміяли.

Тепер він вимагає від McDonalds в суді компенсацію за дискримінації сліпих.

Ще один досить оригінальний судовий процес розглядається в штаті Теннессі, де клієнта подала в суд через надто гарячий шматок огірка в бургері. який вислизнув і обпік підборіддя. Зі слів позивачки, цей випадок завдав психологічної травми та опік другого ступеня. Вона вимагає від McDonalds 100 000 доларів, а її чоловік звернувся до суду, оскільки, з він не зміг допомогти дружині, коли вона страждала  і вимагає 15 тисяч доларів.

Ще один судовий випадок стався в Нью Мехіко. Там відвідувачка McDonalds пошкодила собі зір, скориставшись вбиральнею. жінка стверджує, що тримач для туалетного паперу зіскочив і вдарив їй в око, в результаті вона зазнала травму сітківки ока. Тепер вона вимагає компенсацію за біль та психічну травму.

Ще одна жінка подала в суд на McDonalds через травму руки, яку заподіяла собі, коли намагалася посунути стілець. В результаті відвідувачка затисла руку між стільцями і серйозно поранила руку. В результаті інциденту клієнтка втратила ніготь і намагалася відсудити 25 тис. доларів завданої шкоди. Але цей суд вона програла.

Одна некомерційна організація подала позов у суд на McDonalds в замаху на дітей. Правозахисники стверджують, що McDonalds привчає з малечку дітей до нездорової їжі, що чинить поганий вплив на здоров'я, та безкоштовних іграшок, як йдуть в додачу, тим самим підриваючи авторитет батьків.

Ця справа досі розглядається і її результат невідомий. 

Джерело: Юридичний ресурс "Протокол"

Вспомните новость: Дочь подала в суд на родителей за публикацию ее детских фото в Facebook

Популярні судові рішення
Назва події
Текст опис події: