Медики визначили найкориснішу ягоду

08.07.2017 | Организатор события: Веб-ресурс "Протокол"

Медики встановили, що споживання двох склянок ягід чорниці на день протягом двох місяців позитивно позначається на загальному стані здоров'я.

Фахівці з Університету штату Мен запевняють, що чорниця покращує метаболізм, допомагає зменшити хронічне запалення, знижує рівень "поганого" холестерину і тригліцеридів.

Крім цього, за словами медиків, дієта багата ягодами і фруктами допомагає нормалізувати експресію генів різних маркерів запалення і поліпшити метаболізм ліпідів і ліпопротеїнів.

Чорниця має більшу перевагу перед фармацевтичними препаратами, оскільки вона багата на антиоксидантаи, має протизапальні властивості, які запобігають дегенеративним захворюванням. Споживання чорниці сприяє природному зниженню тригліцеридів і ліпопротеїнів низької щільності (при цьому зберігаючи рівень корисних ліпопротеїнів високої щільності), які забивають судини і збільшують ризик серцевого нападу.

Згадайте новину: Чи можна плавати після їжі?

Результати дослідження за участю здорових щурів показали перспективність для людей, які бажають зменшити запалення в своєму організмі і, отже, знизити ризики розвитку ішемічної хвороби серця і діабету 2 типу.

Також збільшити кількість споживання чорниці і включати в своє меню більше фруктів слід людям з метаболічним синдромом, який характеризується хронічним запаленням, ожирінням, гіпертензією, порушенням толерантності до глюкози (стан, що передує діабету) і інсулінорезистентності, зазначають фахівці.

Джерело: Юридичний ресурс "Протокол"

Згадайте новину: Скільки треба їсти, щоби жити довше і краще?

Оцените материал:
4
Нравится


Популярні судові рішення
Назва події
Текст опис події: