Главная Сервисы для юристов ... Законы Кримінальний процесуальний кодекс України Стаття 466. Порядок здійснення перегляду судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами Стаття 466. Порядок здійснення перегляду судового ...

Стаття 466. Порядок здійснення перегляду судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами

Кримінальний процесуальний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 2834

    Просмотров

  • 2834

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    {Назва статті 466 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2147-VIII від 03.10.2017 }

    1. Заява про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами розглядається судом протягом двох місяців з дня її надходження згідно з правилами, передбаченими цим Кодексом для кримінального провадження в суді тієї інстанції, яка здійснює перегляд.

    2. Учасники судового провадження повідомляються про дату, час та місце розгляду заяви. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду заяви і перегляду судового рішення.

    3. Суд своєю ухвалою має право зупинити виконання судового рішення, яке переглядається за нововиявленими або виключними обставинами, до закінчення перегляду.

    4. Суд має право не досліджувати докази щодо обставин, що встановлені в судовому рішенні, яке переглядається за нововиявленими або виключними обставинами, якщо вони не оспорюються.

    {Текст статті 466 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2147-VIII від 03.10.2017 }

    Предыдущая

    546/723

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст