Главная Блог ... Новости Козаченко: У нас люди не знають, що офшор - це легальний інструмент Козаченко: У нас люди не знають, що офшор - це лег...

Козаченко: У нас люди не знають, що офшор - це легальний інструмент

Отключить рекламу
Козаченко: У нас люди не знають, що офшор - це легальний інструмент - tn1_0_41454200_1467866012_577ddb9c65378.jpg

"Самі офшори — це інструменти, вони не можуть бути добрими або поганими, важливо, хто і в якій спосіб їх використовує. Загрозу складають політики і державні службовці, які ховають награбоване, а не бізнес, який в кредитах і потребує прозорих правил роботи".

Про це під час інтерв’ю розповіла директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко, щодо якої останнім часом лунають резонансні заяви, зокрема повідомлення про її участь в офшорах.

Читайте статтю: Офшорна еліта України - чим насправді заробляють найбагатші люди України

«У нас люди не знають, що офшор — це легальний інструмент податкової оптимізації. Якщо усунути офшорні компанії, які використовуються в імпорті, то відповідно до нашого внутрішнього законодавства імпорт серйозно ускладниться. Це буде мати вплив на кількість і вартість товарів. В

1990—2000-х роках офшорні компанії купляли пачками. Адже в Україні хвиля перевірок і рейдерства могла накрити всю групу компаній, де ви є засновником», - пояснила вона.

«Під час моєї юридичної практики поширеним було те, що податкова, проводячи перевірку, намагалася домовитися зменшити суму безпідставного штрафу за хабар. Водночас офшорну компанію можна придбати за $3000, її обслуговування коштує близько $1000 на рік, і при цьому бенефіціар податковим органам невідомий, - розповіла Т.Козаченко. - Гроші ж їдуть з України в офшори не у валізах, вони перераховуються через банки, де величезна фінансова дисципліна. Великий бізнес, який має офшорні компанії, взагалі не виводить гроші закордон, тому що вони усі в кредитах, їм не вистачає обігових коштів».

Вона також розповіла про те, як потрапила у «панамські документи»: «Моє ж прізвище побачили у схемі офшору поряд із написом «адвокат», а не бенефіціар. Я більш як 10 років займалася юридичною практикою, тож дивно, що йдеться лише про одну компанію, бо я представляла інтереси багатьох українських компаній, що мали іноземних засновників», - прокоментувала директор департаменту з питань люстрації.

Джерело: Закон і бізнес

  • 1471

    Просмотров

  • 1

    Коментарии

  • 1471

    Просмотров

  • 1

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Знают, что легальный! Правда, если у тебя малый или средний бизнес, ты платшь по полной налоги!)) Вот така любов)))

    08.07.2016 19:23

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст