Кар'єра і статки Альони Бобіти: скільки має донька колишнього голови кількох обласних податкових та дружина прокурора Києва

11.11.2016 | Организатор события: Фурман Ірина Миколаївна

Ефектна білявка Альона Бобіта є прокурором Оболонської прокуратури Києва. При річній зарплатні в 75 тисяч гривень вона полюбляє мажорне життя на широку ногу. Дочка колишнього голови кількох обласних податкових в свої 25 років володіє 4 квартирами: двома в Києві (обидві площею 130 метрів), у Рівному (220 метрів) та Луганську. А ще Бобіті пощастило минулого року придбати Volkswagen Tiguan 2013 року за "смішні" 150 тисяч грн (!!). Зараз таке авто оцінюють від 500 тисяч грн. Додайте до цього Porsche Cayenne 2011 року, регулярний відпочинок на Домінікані та в Єгипті і отримаєте потртрет "ідеального" прокурора.

Судячи з її е-декларації, живе дівчина на широку ногу і ні в чому собі не відмовляє.

111

333

Крім того, в декларації Бобіти вказані три гаражі в Києві площею 21 кв. м кожен.

Вспомните новость: Член ВСЮ Нежура внес в декларацию 6 квартир жены и авторские права на книгу о личностном росте

 

   

 

Ось така сумочка коштує $775 (близько 20-ти тисяч гривень). Це при тому, що річна зарплата Олени - 75 тисяч гривень

 А такі окуляри від "Dior" коштують в середньому 550 доларів

Для двох автівок прокурорша має аж три гаражі, які теж зазначені у її декларації.

Сторінки у соцмережах Олена завбачливо закрила та підчистила. Але залишилося кілька світлин з відпочинку у Домінікані та Єгипті. Не Мальдіви, звісно, але теж недешево.

 На відпочинок Олена, певно, ретельно заощаджувала

Згадайте новину: За 2 роки родина слідчого Котця по справі "Юри Єнакіївського" збагатилася на 3 елітні квартири й маєток під Києвом

І це при річній зарплатні у 75 тисяч гривень і бідному чоловікові-прокурорі.

Чоловіком Альони є Андрій Бобіта, який теж працює прокурором у Києві. Однак, на відміну від дружини, він бідний як церковна миша. Принаймні, так вказано у його декларації.

Водночас, молоде подружжя прокурорів має не простих батьків. Одна родинна лінія веде у Луганськ, звідки родом Альона Бобіта (дівоче прізвище Скорікова). Її батько, Ігор Скоріков, 20 років пропрацював у податкових органах і певний час очолював податкову міліцію Луганщини.

 

 

 

Інша лінія веде до Закарпаття. Час від часу, поміж непосильною прокурорською працею та поїздками в Домінікану, Альона заїжджає і в Ужгород, до свого тестя – екс-регіонала, депутата Ужгородської міськради Віктора Бобіти. Його ім’я пов’язане із ввозом в Україну дорогих автомобілів, насамперед, марки Mersedes.

Кобіта Бобіта сколихнула мережу своїми квартирами

Згадайте новину: Суддя КС Кривенко має торговий центр, елітні авто та 13 земельних ділянок

(Ігор Скориков)

Однак секрет успіху Олени, вочевидь, пов'язаний з її татком Ігорем Скоріковим, який понад 20 років працював у податкових органах.

Зокрема, з 2008 по 2010 року Ігор Володимирович очолював податкову міліцію Луганщини і вважався одним з найбільш впливових представників влади в регіоні. З 2010 по 2012 рік податковий міліціонер, який дослужився до звання генерал-майора, займав пост 1-го замголови - начальника управління податкової міліції ДПА в Чернігівській області. Після реорганізації ГНСУ Скориков був переведений в систему Міністерства доходів і зборів, очоливши з червня 2013 року Головного управління Минсдоха в Рівненській області, которео покинув тільки після завершення подій Євромайдану.

Джерело: Цензор.нет

Популярні судові рішення
Назва події
Текст опис події: