Главная Блог ... Аналитические статьи Статьи Інвестор Андрій Колодюк: Що буде після про закриття «піратських» сайтів Інвестор Андрій Колодюк: Що буде після про закритт...

Інвестор Андрій Колодюк: Що буде після про закриття «піратських» сайтів

  • Автор: 

    Автор не указан

  • 1

  • 0

  • 2109

Отключить рекламу
 - tn1_0_93276500_1504871760_59b28550e3bf7.jpg

Картинки по запросу Що буде після про закриття «піратських» сайтів

Зараз всі активно обговорюють закриття популярних сервісів для перегляду відео: Ex.UA, FS.to і Torrents.Net.UA. Чи є альтернатива?

При цьому в ЗМІ швидше створений образ Робін Гуда для даних сайтів, ніж піратів. Давайте розберемося чи настільки страшно закриття нелегалів, як його малюють їх піарники.

Міф.1 Нові Голлівудські фільми більше ніде дивитися.
Насправді, в Україні вже кілька років існує 7 легальних сервісів, які дають доступ до самого різного контенту. Це американський Netflix (характерною особливістю якого в тому числі є і серіали власного виробництва, наприклад Картковий Будиночок), українські ОТТ провайдери Divan.TV ( колекція +100 нових фільмів і тв-програм кожен день), Megogo.net і інші, а також російські Tvigle і Ivi.ru. При цьому, глядачеві доступні як фільми, які тільки зійшли з екранів кінотеатрів, так і улюблена класика.

Читайте статью: «Смотреть кино онлайн бесплатно без СМС». Чем Украине грозит пиратский статус

Міф 2. Легальні сервіси дорогі і абоненти не готові платити
Сьогодні в Україні понад 5 мільйонів українців вже платять за телебачення. Крім того, існує 2 бізнес моделі у легальних сервісів. Перша, рекламна. По суті, та ж, що і використовується піратськими сервісами: коли перед обраним фільмом або каналом вам доведеться подивитися 1-2 рекламних ролика. Друга бізнес модель — це коли глядач платить щомісячну абонплату. Але вона не така страшна, як здавалося б — від 29 грн / міс. Тобто безлімітний перегляд фільмів на місяць, обійдеться в 2 рази дешевше, ніж похід у кінотеатр. Українці готові платити за інтернет від 100 грн в місяць, так чому б не заплатити за якісне телебачення? При цьому, заплативши один раз за доступ до фільмів на великому екрані телевізора, ви отримуєте той же контент на мобільних пристроях і комп’ютерах безкоштовно.

Міф 3. Від закриття піратських сервісів програють усі, крім легальних сервісів
Насправді, нелегальні сервіси ніколи не платили виробникам контенту, правовласникам. Ці гроші також йдуть не в державу (у вигляді податкових) і не на підтримку українського кіно. Замість цього наймаються юристи і піарники, а також проплачується «дах», щоб їх не чіпали. Коли Ви скаржитесь на те, що немає якісного українського кіно, потрібно згадати як раз про піратські сервісах. Як кінематограф може окупитися, якщо виробники отримують копійки від прокату, так як на наступний же день фільм з’явиться на файлообміннику, який їм не заплатить? Якщо кожен патріот, що кричить про необхідність підтримки національного кінематографу, буде дивитися легальні сервіси, то кінематограф зможе розвиватися і без підтримки з державного бюджету.
Давайте подивимося на приклад Американців. Ми бачимо голлівудські фільми як раз тому, що у них працюють закони захисту інтелектуальної власності. І голлівудські режисери, знімаючи фільми, впевнені в своєму захисті, а значить і в своєму доході.

Вспомните новость: Конец пиратству в Украине: Сервис ЕХ.UA прекращает свою работу, а киберполиция закрыла FS.to !

Міф 4. Є фільми і серіали, які без піратських сервісів ніде дивитися
Насправді, вони дійсно є. Але це поки що. Дійсно, навіщо телеканалу купувати права на серіал, якщо він вже з’явився в безкоштовному доступі? Конкурувати з піратами виходило занадто дорого. Тепер же буде можливість чесної конкуренції, де кожен телеканал або легальний сервіс буде прагнути купувати високоякісний контент, щоб отримати свого глядача. І «Ігри Престолів» або «Шерлок» з’являться на наших екранах в момент виходу нового сезону, а не через рік.

Картинки по запросу Що буде після про закриття «піратських» сайтів

Міф. 5. Піратство — це просто «безкоштовне кіно», ніяк не впливає на його економіку країни.
Хочу нагадати, що Україна є країною номер 1 як порушник інтелектуальної власності. Санкції США були припинені тільки в зв’язку з Майданом, коли нам дали шанс виправитися. І це економічні санкції, які могли коштувати сотні мільйонів доларів для експортерів. Можна говорити скільки завгодно про мільярди дол. Інвестиції, необхідні для розвитку України, але вони не прийдуть, поки ми не зможемо забезпечити захист власності (як інтелектуальної, так і приватної, так як в світі це рівнозначні поняття).

Ніхто не заважав і не заважає піратам стати легальними: почати платити українському кінематографу, правовласникам і т.д, як це вже роблять 7 легальних сервісів. Але ні, їм дешевше ділити гроші між собою, підтримуючи корупцію і сплачуючи «за дах» продажних депутатів і правоохоронців. Існування і користування піратськими сайтами завдає непоправної шкоди всій економіці країни — це реальні економічні санкції для України, мільярд, хто не прийшов інвестицій. Чому вся країна повинна страждати через жменьку людей, які звикли працювати за схемою 90-их, які організували і захищають піратський бізнес? Тим більше коли є легальна альтернатива.

Автор статті: Андрей Колодюк

Читайте статтю: Способи охорони прав інтелектуальної власності на програмні продукти

Источник: Андрей Колодюк

  • 2109

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 2109

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные аналитические статьи

    Смотреть все статьи
    Смотреть все статьи
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст