Стаття 155. Зміст судового наказу

Господарський процесуальний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 2751

    Просмотров

  • 2751

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. У судовому наказі зазначаються:

    1) дата видачі наказу;

    2) найменування суду, прізвище та ініціали судді, який видав судовий наказ;

    3) повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові) (для фізичних осіб) стягувача і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України стягувача та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків стягувача та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта стягувача та боржника для фізичних осіб - громадян України, а також інші дані, якщо вони відомі суду, які ідентифікують стягувача та боржника;

    4) посилання на закон, на підставі якого підлягають задоволенню заявлені вимоги;

    5) сума грошових коштів, які підлягають стягненню;

    6) сума судових витрат, що сплачена заявником і підлягає стягненню на його користь з боржника;

    7) повідомлення про те, що під час розгляду вимог в порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті;

    8) відомості про порядок та строки подання заяви про скасування судового наказу;

    9) дата набрання судовим наказом законної сили;

    10) строк пред’явлення судового наказу до виконання;

    11) дата видачі судового наказу стягувачу.

    2. Зазначені у пунктах 9-11 частини першої цієї статті відомості вносяться до судового наказу у день його видачі стягувачу для пред’явлення до виконання.

    3. Судовий наказ складається і підписується суддею у двох примірниках, один з яких залишається у суді, а другий видається під розписку або надсилається стягувачу в електронній формі до його електронного кабінету, а в разі відсутності електронного кабінету - рекомендованим листом із повідомленням про вручення чи цінним листом з описом вкладеного після набрання ним законної сили.

    {Частина третя статті 155 в редакції Закону № 3200-IX від 29.06.2023 }

    Предыдущая

    156/374

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст