Главная Блог ... Консультации от юристов Життя після після санкційного Указу.Не так все апокаліптично. Життя після після санкційного Указу.Не так все апо...

Життя після після санкційного Указу.Не так все апокаліптично.

Отключить рекламу
 - tn1_0_70073200_1495017724_591c28fcab1c4.jpg

Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до окремих соцмереж та сервісу Яндекс. Указ указом, але для багатьох українців інтернет-сегмент, який потрапив під санкції залишається незамінним і універсальним робочиим інструментом для бізнесу. Так за його допомогою хтось забезпечує комунікацію з клієнтами чи співробітниками, працює з електронними платіжними системами, і багато іншого. Щоб не говорили патріоти, але повністю ізолювати країну в інформаційному просторі, в сучасному світі, все одно не вийде. На поміч прийдуть давно знані способи.

Згадайте новину: Штрафы за нарушение запрета 1С и российских соцсетей можно обойти – комментарий Олег Загнитко

Opera.

У браузері Opera є вбудований VPN — технологія, яка дозволить заходити на сайти з IP-адреси іншої країни. Послуга безкоштовна, трафік — необмежений. Підключайтеся до VPN у вкладці «Безпека», тільки переконайтеся, що у вас встановлена актуальна версія браузера. Для цих же цілей на смартфонах можна використовувати спеціальні програми від Opera — є клієнт для iOS і Android.

Tor.

Tor — анонімний браузер, який використовує кілька «шарів» шифрування і, таким чином, повністю приховує дані про людину. Тут також постійно змінюється IP-адресу користувача, отже, доступ до заблокованих сайтів залишається відкритим. У Tor є версії для Windows і macOS.

Проксі-сервери.

Якщо ви не хочете нічого завантажувати, то можна скористатися проксі-серверами. Вони безкоштовні і прості у використанні. Втім, проксі-сервери відображають сайти некоректно, тому їх використання може викликати труднощі. З найбільш популярних можна виділити ProxFree і Proxyweb.

VPN.

При виборі між проксі-серверами і VPN-сервісами варто використовувати останні: вони краще шифрують дані користувача і завантажують сайти в нормальному вигляді. Плюс до всього, у них є підтримка всіх платформ: Windows, macOS, мобільних ОС і браузерних розширень. Правда, такі VPN-сервіси платні. Серед найпоширеніших рішень — Zenmate (960 грн в рік/80 грн на місяць) і TunnelBear ($60 на рік/$5 в місяць). Також можна створити власний сервер VPN (знову ж таки, платно).

Мобільні додатки.

Додатково до перерахованих вище додатків (клієнти від Opera, Zenmate і TunnelBear) варто згадати і додаток Orbot. Це мобільний браузер-послідовник десктопного Tor для смартфонів на Android. Також у Tor є версія для iOS.

Що робити клієнтам 1С після санкцій.

Серед компаній, що потрапили в санкційний список в указі президента від 15 травня, виявилися компанії «Скайлайн Софтвер» і «Єврософтпром». Перша займається координацією роботи мережі компаній, які поширюють 1С в Україні за франшизою, друга є власником авторських прав на цю програму. Після новин про санкції, багато клієнтів 1С в Україні почали задаватися питанням, що їм робити далі. Сьогодні в компанії, яка розповсюджує 1С в Україні, повинні провести прес-конференцію, де дадуть відповідь на це питання.

Деякі компанії-франчайзі сьогодні розіслали листи своїм клієнтам, з запевненнями, що робота буде йти в колишньому режимі. Приміром, у листі Rearden Group клієнтам говориться: «...введені санкції щодо конкретних юридичних осіб. Програмне забезпечення «1С:Підприємство» не є об'єктом санкцій, що його використання не заборонено... Ми продовжуємо надавати послуги по супроводу нашим клієнтам згідно з укладеними раніше договорами на обслуговування. Фактично, щодо нашої роботи з клієнтами нічого не змінюється».

На даний момент в Україні загальна кількість користувачів системи 1С оцінюється в 350-500 тисяч компаній. Така розбіжність в цифрах пов'язана перш за все з тим, що значна частина цього ринку (30-60%) — неліцензійна продукція. У компанії також стверджують, що розробкою, продажем і впровадженням 1С в Україні займаються виключно українські компанії і ніяких платежів на користь російського правовласника вони не проводять.

Згадайте новину: Неужели это случилось: Указом президента запрещается 1С и блокируются доступы к ВК, Одноклассники, «Яндекс», mail.ru ? Что дальше…

  • 1629

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 1629

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные консультации

    Смотреть все консультации
    Смотреть все консультации
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст