До уваги всіх зацікавлених осіб! Акція від компанії «Юридична і патентна фірма «Грищенко та Партнери»!

В рамках акції «Книги студентам та бібліотекам», ЮПФ «Грищенко та Партнери» проводить продаж книги «Международный инвестиционный арбитраж: некоторые тенденции и опыт Украины» за зниженими цінами (оптовим покупцям – знижка 10%).

За підтримки ЮПФ «Грищенко та Партнери», видавництвом «Юстиніан» здійснено підготовку та випуск у світ книги «Міжнародний інвестиційний арбітраж: деякі тенденції та досвід України» (російською мовою) за загальною редакцією С.А. Войтовича (авторський колектив: А.Г. Алексєєв, С.А. Войтович, І.С. Глущенко, С.П. Поляков, Д.А. Шемелін).

Книга стане в нагоді фахівцям з інвестиційного арбітражу, практикуючим юристам, адвокатам, науковцям, а також викладачам, аспірантам та студентам навчальних закладів.

Більш детальну інформацію про видання можна отримати за посиланням http://www.gp.ua/ua/press/review/itm/156/

Замовити видання та отримати додаткову інформацію можна за тел. (044) 490-37-07, або надіслати заявку на ел.адресу adm@gp.ua

Контактна особа – Ірина Омельченко

Звертаємо також увагу всіх суб'єктів господарювання, що 24 листопада 2014 року набирає чинності Закон України №1701-18 прийнятий 14.10.2014 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів".

До 25 травня 2015 року необхідно подати державному реєстратору відомості про свого кінцевого вигодоодержувача.

 

Оцените материал:
0
Нравится


Популярні судові рішення
Назва події
Текст опис події: