Главная Блог ... Новости Директор НАБУ Артем Ситник: Акціонери «Приватбанку» до цього часу не виконали своїх зобов’язань Директор НАБУ Артем Ситник: Акціонери «Приватбанку...

Директор НАБУ Артем Ситник: Акціонери «Приватбанку» до цього часу не виконали своїх зобов’язань

Отключить рекламу
Директор НАБУ Артем Ситник: Акціонери «Приватбанку» до цього часу не виконали своїх зобов’язань - tn1_0_16985800_1503321575_599adde729830.jpg

Справа по «Приватбанку» зараз на особливому контролі НАБУ

У справі про розкрадання коштів «Приватбанку» є велика небезпека спричинення великих збитків державі.

Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник.

«Справа по «Приватбанку» зараз фактично на особливому контролі. Тому що є велика небезпека спричинення великих збитків державі. Тому що акціонери банку до цього часу не виконали своїх зобов’язань – не перекрили кредитний портфель, який фактично був мертвим, фіктивним», – сказав він.

Интервью: Глава ПриватБанка Александр Шлапак: «Судиться с крупными должниками банка бессмысленно, так как эти долги не имеют обеспечения»

Ситник підкреслив, що два акціонери банку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов брали на себе ці письмові зобов’язання, «зобов’язані були все це зробити до 1 липня і не зробили».

«Я думаю, що зараз буде дуже вирішальна стадія цієї справи у вересні місяці, коли сторона захисту буде подавати позови на НАБУ. Тобто по цій справі, я думаю, буде найбільше протистояння», – прогнозує директор НАБУ.

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура України розслідують декілька справ, пов'язаних з Приватбанком.

Також олігарх Ігор Коломойський звернувся до суду із позовом про оскарження визнання неплатоспроможним Приватбанку і націоналізації.

Вспомните новость: Гонтарева: Коломойский отдал ПриватБанк, но перед этим за два дня вывел из него 16 млрд

Також відомо, що проти Приватбанку подано позовів на 9 мільярдів гривень.

Нагадаємо також, що стали відомі зобов'язання Коломойського і Боголюбова по Приватбанку. Коломойський і Боголюбов в своєму листі до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана від 16 грудня 2016 року передбачили можливість пролонгації терміну реструктуризації ряду кредитів банку до 2018 року. Необхідною умовою для такої пролонгації названа реструктуризація 75% сукупної основної суми відповідних кредитів до 1 липня 2017 року.

Нацбанк 3 липня заявив, що колишні власники Приватбанку не виконали зобов'язання з реструктуризації кредитів банку. Тому почалася процедура примусового стягнення боргів.

4 липня стало відомо, що Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження про доведення Приватбанку до неплатоспроможності.

Джерело: Радіо Свобода

Інтерв'ю: Заступниця голови НБУ Катерина Рожкова: Коломойський оскаржує в суді націоналізацію Приватбанку

  • 1300

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 1300

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст