Рус
Укр
Выбрать язык  
Каталог юристов Юридическая дискуссия Cудебные решения Консультации Новости Юридический мир

ID:66883
Поделиться в соц. сетях:
Нотаріальна палата України
044 230-72-82
arnautova.lesia@gmail.com
http://npu.org.ua
г.Киев | Антоновича, 7, 1 (показать на карте)

задать вопрос
Слонят 627
Бесплатных
консультаций
6
Личных
консультаций
3 / 34%

Привязать аккаут Facebook
О себе:

Нотаріальна палата України (НПУ) – недержавна неприбуткова організація, що здійснює професійне самоврядування у сфері нотаріату.  Об’єднує нотаріусів усієї України і працює на підвищення професійних стандартів, захист їхніх прав і інтересів, прагне до гідного сприйняття нотаріату, його ролі і місця в юридичній і громадській системі.

Палата була створена 29 березня 2013 року, і з моменту державної реєстрації – 19 квітня 2013 року  – її членами стають всі нотаріуси, які працюють у державних нотаріальних конторах, державних нотаріальних архівах або здійснюють приватну нотаріальну діяльність. Згода нотаріуса на набуття членства в НПУ не потребується. НПУ налічує близько 7000 членів з усієї країни. Її органи управління – З’їзд нотаріусів України, Рада, Президент (Володимир Марченко), а також віце-президент і дві комісії – ревізійна і з професійної етики.

Принципи роботи НПУ – незалежність і законність, об’єктивність і неупередженість, сумлінність і чесність, повага до професії і висока культура поведінки. Наша відданість справі перетворює знання і досвід на упевненість в нотаріаті з боку українського суспільства.

Мета діяльності НПУ – об’єднання на професійній основі зусиль нотаріусів для виконання покладених на них Законом України «Про нотаріат» обов’язків і забезпечення їхніх прав, представництво професійних інтересів нотаріусів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях. Також Палата працює на втілення та застосування фундаментальних принципів системи нотаріату латинського типу, захист професійних інтересів та соціальних прав нотаріусів, сприяння підвищенню їхнього професійного рівня та надання їм методичної допомоги, захист інтересів фізичних і юридичних осіб при заподіянні їм шкоди внаслідок незаконних дій або недбалості нотаріуса.

Цінності НПУ:

Незалежність. Наша робота будується виключно на принципах законності, незалежності, помножена на переконання об’єктивності і неупередженості.

Відповідальність. Точність, безпека і надійність у всьому, що ми робимо, – результат постійного розвитку і вдосконалення умінь і навичок наших членів. Керуючись спільними цілями, ми несемо єдину відповідальність за результати нашої праці і прийняті нами рішення.

Цілісність – розуміння своєї ролі і виконання своїх суспільних обов’язків, активна життєва позиція і робота на благо кращого майбутнього України у всі часи служили нам опорою. Наша відданість справі перетворює знання і досвід на упевненість в нотаріаті з боку українського суспільства.

Оновлення – постійне вдосконалення, навчання і впровадження в щоденну практику передових рішень і технологій, незважаючи на консервативність Професії нотаріуса, – запорука довіри до нас з боку членів і суспільства. Ми уміємо жити у світі, що постійно змінюється, ми відкриті можливостям і реалізуємо іх.

Бачення НПУ:

Високі стандарти нотаріату забезпечують справедливість в суспільстві.Специализируется на услугах:
Гражданское право
Архив материалов
Позасудові способи звернення стягнення на предмет забезпечення. Автор: приватний нотаріус Юрій Бадахов.
24.05.2017 | Автор: Нотаріальна палата України | Обговаривают:0 ч. | Рубрика: Статьи Опубликована
0 комментариев
ВОЛОДИМИР МАРЧЕНКО: «Нотаріальна палата України об'єднує тисячі справжніх професіоналів, які відповідально ставляться до своєї справи»
24.03.2017 | Автор: Нотаріальна палата України | Обговаривают:0 ч. | Рубрика: Интервью Опубликована
0 комментариев
Розвантажуючи суди: як нотаріуси допомагають громадянам визнати право на спадщину буз судової тяганини
23.03.2017 | Автор: Нотаріальна палата України | Обговаривают:1 ч. | Рубрика: Статьи Опубликована
1 комментарий
Для оформления сделки и сохранения всей переписки в ней, нажмите кнопку "Нанять".
Будет создан заказ для дальнейшего решения вашего вопроса. Нанять юриста