Отзывы

О себе

 

  Бюро економічної та правової безпеки з 2000 року пропонує широкий спектр правової допомоги суб’єктам господарювання всіх форм власності, фізичним особам-підприємцям та громадянам.

   Наша компанія - це команда спеціалістів, які надають кваліфіковану правову допомогу у різних галузях.

  На сьогодні, вкрай актуальним постає питання правового врегулювання відносин, що виникають у сфері життєдіяльності українського суспільства, як між громадянами, так і між суб’єктами господарювання, а також при їх взаємодії з органами державної влади.

 Особливої уваги потребує економічна безпека господарської діяльності, зміцнення якої в значній мірі залежить від ефективного правового захисту підприємства. Динамічний розвиток бізнесу передбачає застосування комплексу правових заходів, спрямованих на всебічний захист Ваших економічних інтересів та виключення можливих ризиків;

 Реалізація якісної правової допомоги на всіх етапах діяльності підприємства здійснюється через: інформаційно-консультативну підтримку; аналіз та підготовку господарської документації; супровід корпоративної діяльності підприємства; розробку правових схем ведення бізнесу; досудове врегулювання спорів; представництво і захист інтересів в судовому порядку, в державних органах, а також здійснення ряду інших дій, в залежності від особливостей ведення бізнесу.

  Бюро економічної та правової безпеки дотримується таких принціпів, як відповідальність та добросовісне відношення у вирішенні кожного конкретного питання, своєчасне прийняття оптимального рішення та орієнтація на результат, що задовольнить Ваші вимоги. А індивідуальний підхід у вирішенні проблеми, з якою  Ви зіткнулись, забезпечить надійний захист фінансових інтересів та попередить можливі втрати в майбутньому.

фото

Свидетельства и награды.