Рус
Укр
Выбрать язык  
Каталог юристов Юридическая дискуссия Cудебные решения Консультации Новости Юридический мир

ID:34859
Поделиться в соц. сетях:
ПП Приватне Підприємство Бюро Економічної та Правової Безпеки
(044) 253 03 74 | (066) 02 684 05 | (096) 495 06 60
tatyana.avraimova@mail.ru
http://bepb.com.ua
г.Киев | Інститутська/вул.Садова, 15/5, оф.73 (показать на карте)

задать вопрос
Слонят 42
Бесплатных
консультаций
0
Личных
консультаций
1 / 0%

Привязать аккаут Facebook
О себе:

 

  Бюро економічної та правової безпеки з 2000 року пропонує широкий спектр правової допомоги суб’єктам господарювання всіх форм власності, фізичним особам-підприємцям та громадянам.

   Наша компанія - це команда спеціалістів, які надають кваліфіковану правову допомогу у різних галузях.

  На сьогодні, вкрай актуальним постає питання правового врегулювання відносин, що виникають у сфері життєдіяльності українського суспільства, як між громадянами, так і між суб’єктами господарювання, а також при їх взаємодії з органами державної влади.

 Особливої уваги потребує економічна безпека господарської діяльності, зміцнення якої в значній мірі залежить від ефективного правового захисту підприємства. Динамічний розвиток бізнесу передбачає застосування комплексу правових заходів, спрямованих на всебічний захист Ваших економічних інтересів та виключення можливих ризиків;

 Реалізація якісної правової допомоги на всіх етапах діяльності підприємства здійснюється через: інформаційно-консультативну підтримку; аналіз та підготовку господарської документації; супровід корпоративної діяльності підприємства; розробку правових схем ведення бізнесу; досудове врегулювання спорів; представництво і захист інтересів в судовому порядку, в державних органах, а також здійснення ряду інших дій, в залежності від особливостей ведення бізнесу.

  Бюро економічної та правової безпеки дотримується таких принціпів, як відповідальність та добросовісне відношення у вирішенні кожного конкретного питання, своєчасне прийняття оптимального рішення та орієнтація на результат, що задовольнить Ваші вимоги. А індивідуальний підхід у вирішенні проблеми, з якою  Ви зіткнулись, забезпечить надійний захист фінансових інтересів та попередить можливі втрати в майбутньому.Специализируется на услугах:
Административное правонарушение и административная ответственность. (Кодекс Украины об административных правонарушениях). Административное дело (судопроизводство) Ознакомление с материалами дела и участие в судебном заседании в качестве представителя клиента. Участие в судебном заседании в качестве представителя клиента Подготовка и подача апелляционной жалобы Подготовка и подача кассационой жалобы Подготовка и подача заявления о пересмотре судебного решения Подготовка и подача других процессуальных документов Подготовка искового заявления и подача иска в суд.
Подробнее
Архив материалов
Нет записей
Для оформления сделки и сохранения всей переписки в ней, нажмите кнопку "Нанять".
Будет создан заказ для дальнейшего решения вашего вопроса. Нанять юриста