Рус
Укр
Выбрать язык  
Каталог юристов Юридическая дискуссия Cудебные решения Консультации Новости Юридический мир

ID:229522
Поделиться в соц. сетях:
Адвокатське об'єднання "Танасишин, Михалевський і Партнери"
+38 (097) 967 12 33 | +38 (067) 208 87 97
info@tmlaw.com.ua
http://tmlaw.com.ua/
г.Львов | Пекарська, 39, 1 (показать на карте)

задать вопрос
Слонят 7
Бесплатных
консультаций
1
Личных
консультаций
1 / 100%

Привязать аккаут Facebook
О себе:

Адвокатське об’єднання «Танасишин, Михалевський і Партнери» засноване практикуючими адвокатами Танасишином Н.Д. та Михалевським Ю.Р. Створюючи об’єднання, засновники мали на меті надання правової допомоги шляхом запровадження інноваційних методів. Дбаючи про встановлення нових стандартів послуг в сфері юриспруденції, Адвокатське об’єднання започаткувало соціальну ініціативу «Сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні». В межах даної ініціативи були запроваджені наступні електронні сервіси: «Єдиний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, щодо яких будуть проводитись перевірки державними органами у 2016 році» (www.perevirka.in.ua); «Перевірка новобудов» (www.perevirkabudov.in.ua). В межах цієї ж ініціативи Адвокатське об’єднання реалізовує проект «T&M Rundows», який полягає у розробці та публікації інфографік на актуальні теми, а також «T&M Sessions» - періодичні групові консультації для бізнесу та студентів. Усі зазначені проекти реалізовуються Адвокатським об’єднанням на основі вивчення запиту суспільства, яке в Україні потребує підвищення правової свідомості та обізнаності у ефективній реалізації своїх прав.

Адвокати об’єднання здійснюють абонентське обслуговування іноземних ІТ-компаній (Eliftech, Descartes Systems Group Inc., GMBH KIADI), провідних страхових компаній (ПрАТ «СК «Брокбізнес» та ПрАТ «СК «Велтлінер»), представляли інтереси відомих українських телеведучих та музикантів (Ольги Фреймут, гурту «Скрябін»). З метою швидкого реагування виклик адвокатів нашого об’єднання може здійснюватись з допомогою додатку для Iphone «T&M Connect».

 Специализируется на услугах:
Антимонопольное и конкурентное законодательство. Криминальное процессуальное законодательство. Административное дело (судопроизводство) Подготовка искового заявления и подача иска в суд. Гражданское дело (судопроизводство) Подготовка искового заявления и подача иска в суд. Криминальное дело (судопроизводство). Подготовка и подача заявления о возбуждении криминального производства, заявления о совершении преступления Предоставление пояснений в правоохранительном органе, который проводит проверку заявления о совершении преступления
Подробнее
Архив материалов
Нет записей
Для оформления сделки и сохранения всей переписки в ней, нажмите кнопку "Нанять".
Будет создан заказ для дальнейшего решения вашего вопроса. Нанять юриста