Главная Юридический мир ... Таблоид Американці вирішили інвестувати $ 150 млн у виробництво українських Ан-74 Американці вирішили інвестувати $ 150 млн у виробн...

Американці вирішили інвестувати $ 150 млн у виробництво українських Ан-74

Отключить рекламу
 - 0_59274900_1510598635_5a09e7eb90c12.jpg

ДК "Укроборонпром", ДП "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" та американська Oriole Capital Group досягли домовленості щодо залучення потужних інвестицій на харківське підприємство. У відповідності до домовленості "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство", що входить до складу "Укроборонпрому", отримає замовлення на серійне виготовлення літаків у розмірі 150 мільйонів доларів США.

Такі домовленості були досягнуті під час провідної міжнародної виставки Dubai Airshow 2017, яка зараз проходить у Об’єднаних Арабських Еміратах.

В першу чергу мова йде про серійне виробництво на потужностях ДП "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" українських Ан-74 у різних модифікаціях. У свою чергу Oriole Capital Group отримає право на інвестиції у виробництво, модернізацію та збут цих літаків.

Вспомните новость: Ответ на вызовы: "Укроборонпром" показал новейшее украинское оружие

Ключовим елементом цього стратегічного партнерства є модернізація існуючого виробництва, повне залучення всіх 3000 фахівців харківського підприємства, а також програма з модернізації літаків і авіоніки, яка допоможе підвищити унікальні експлуатаційні можливості літака Ан-74.

Окрім того, "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" буде отримувати замовлення на виготовлення запасних частин для літальних апаратів, проведення технічного обслуговування та навчання пілотів.

Маємо зазначити, що домовленість передбачає планування та реалізацію проекту протягом значного терміну. Це означає, що "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" отримало стабільний багаторічний план розвитку, який забезпечує його ефективну роботу, розширення виробничих потужностей, створення нових робочих місць та збільшення прибутку, а разом із цим – відрахувань до бюджету України.

Читайте статью: ТОП-5 новых вооружений ВСУ: самые полезные разработки украинской армии

Таке співробітництво позитивно розвиває економічне, політичне та торговельне партнерство між США та Україною, шляхом забезпечення прозорості та підзвітності українського підприємства. А також відкриття потенційно значущої можливості експорту США з Україною, що позитивно вплинє на економіку України шляхом залучення тисяч працівників та забезпечення сталого та вагомого експортного надходження для країни.

"Ця домовленість з залучення інвестицій з США є надважливою подією для України. Вперше на авіабудівне підприємство нашої країни заходить потужний інвестор міжнародного рівня, який планує вкладати кошти протягом багатьох років. Це є доказом того, що підприємства "Укроборонпрому" є надійними партнерами світового рівня, які гарантують якісне та своєчасне виконання замовлень. Фактично, це чіткий сигнал, "зелене світло", для інших інвесторів, які зараз обмірковують можливості інвестицій у українську високотехнологічну промисловість. Інвестиційна та операційна підтримка Oriole значно підвищить комерційні виробничі можливості країни в регіоні та за її межами і являє собою стратегічну можливість продемонструвати об’єднані можливості партнерства України та США", – прокоментував досягнуті домовленості Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.

"Це монументальний крок на шляху до наших спільних цілей. Партнерство між Oriole, "Укроборонпромом" та "Харківським державним авіаційним виробничим підприємством" виходить за рамки географічних кордонів. Це поверне до життя один з найбільш знакових та унікальних літаків в світі – Ан-74. Ми захоплені духом партнерства і прозорістю співпраці, в якому ми переконалися при роботі з українськими підприємствами. Ми будемо раді реалізувати потенціал цієї захоплюючої можливості", – заявив Хоссейн Мусаві, Генеральний директор Oriole Capital Group.

Досягнута домовленість є черговим етапом розвитку української авіабудівної промисловості у відповідності до розробленого ДК "Укроборонпром" плану трансформації, у відповідності до якого вже був створений авіаційний кластер, який консолідував авіабудівні підприємства Концерну та розпочата корпоратизація ДП "Антонов" та ДП "Завод 410 Цивільної авіації".

Читайте стптью: ВСУ: Необізнаність спадкоємця про існування заповіту є ПОВАЖНОЮ причиною для встановлення додаткового строку для прийняття спадщини (ВСУ у справі № 6-1320цс17 від 23.08.2017)

Джерело: УкрОборонПром

  • 1215

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 1215

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст