Главная Юридический мир ... События 14 - 15 вересня Семінар для замовників і учасників "ТЕНДЕРИ В УКРАЇНІ в 2017 р." 14 - 15 вересня Семінар для замовників і учасників...

14 - 15 вересня Семінар для замовників і учасників "ТЕНДЕРИ В УКРАЇНІ в 2017 р."

18.08.2017
Автор: Кортекс
Просмотров : 1435
 - 0_97212800_1503048720_5996b410ed5f1.jpg
Дата события
2017-08-18
Время проведения: 10:00-12:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Online

14 - 15 вересня Семінар для замовників і учасників "ТЕНДЕРИ В УКРАЇНІ в 2017 р. ПУБЛІЧНІ ЕЛЕКТРОННІ ЗАКУПІВЛІ В УКРАЇНІ. Система електронних закупівель PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків. "

Програма семінару:

Блок І. Порядок здійснення закупівель з урахуванням нових законодавчих вимог: правові та організаційні аспекти. Узгодження технічної та нормативної бази функціонування електронних закупівель.
• Державна політика у сфері закупівель. Система функціону-вання закупівель в Україні. Громадський контроль у сфері заку-півель. Коментарі спеціалістів щодо застосування законо-давства України про публічні закупівлі товарів, робіт і послуг.
• Порядок та основні умови планування закупівель. Ефективна організація закупівель протягом року. Особливості формування річного плану закупівель. Порядок визначення предмета закупівлі: Національний класифікатор України «Єдиний закупівельний словник» (CPV:2002, IDT) ДК 021:2007, особливості щодо закупівель робіт. Відшкодування, варіанти проведення відповідних процедур закупівель. Вибір процедури закупівлі. Можливості ділення та об’єднання предмету закупівлі: порушення або правомірне рішення. Проведення закупівель наприкінці та на початку року.
• Загальні умови здійснення закупівель. Порядок оприлюднення інформації про закупівлю на веб-порталі уповноваженого органу: строки, витрати. Розміщення інформації англійською мовою. Рекомендації щодо роботи з веб-порталом публічних закупівель щодо оприлюднення інформації. Строки проведення процедур закупівель. Рекомендації щодо роботи на акредитованих майданчиках.
• Окремі етапи організації та проведення процедур закупі-вель. Вибір строку подання пропозицій конкурсних торгів. Окремі аспекти складання оголошення про заплановану закупівлю.
• Договір про закупівлю. Строки в договорах. Можливість застосування попередньої оплати. Можливість внесення змін в умови договору. Пролонгування договору на наступний період. Недійсність договору про закупівлю. Штрафи в договорі.
• Здійснення закупівель за рамковими угодами. Порядок визначення генеральних замовників та їх взаємодія з замовниками за рамковими угодами. Особливості виконання рамкових угод. Перелік товарів і послуг, які можуть закуповуватися за рамковими угодами.


Блок ІІ. Тендерний комітет чи комітет з кон-курсних торгів: проблемні питання та органі-зація діяльності. Хто приймає рішення та їх легітимність. Хто входить до складу. Проблемні питання. Законодавчі колізії та шляхи їх вирішення. Корупційні ризики та складові.
Блок ІІІ. Система електронних закупівель PROZORRO – законодавчі та технічні аспекти роботи. Процедури закупівель: практика та особливості проведення. Майстер-клас реаль-ного проведення закупівель в режимі on-line.
• Проведення електронних закупівель з використанням системи PROZORRO в режимі он-лайн для учасників і замовників. Регламент роботи системи електронних закупівель Prozorro. Презентація існуючих електронних майданчиків. Реєстрація: тестовий режим та режим реальних закупівель, мультидоступ. Інструменти особистого кабінету замовника. Створення закупівлі: завантаження документів, запитання учасників і відповіді на них, редагування та скасування. Редукціон. Кваліфікація кандидатів акцепт/ відхилення). Анулювання переможця. Публікація договору. Моніторинг і статистика. Розгляд прикладів завершених закупівель.
• Стаття 17 ЗУ «Про публічні закупівлі». Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, антикорупційна програма учасника, уповноважена особа з антикорупційної програми. Порядок дій замовників щодо виконання вимог ЗУ «Про запобігання корупції». Позиція Уповноваженого органу щодо виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції». Закон України «Про відкритість використання публічних коштів»: обов’язки для замовника, зміни в законодавстві, що вносяться цим Законом.
• Встановлення, виконання та перевірка окремих вимог тендерної документації (кваліфікаційної документації, запиту цінових пропозицій). Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронному вигляді. Інформація з ЄДРПОУ.
• Використання відкритих баз та реєстрів при проведенні процедур закупівель. Інформація про платника податків. Можливість отримання інформації про відсутність банкрутства юридичної особи та ФОП через Інтернет.
• Порядок організації та проведення відкритих торгів.
• Тендерна документація. Примірна тендерна документація та особливості її розроблення. Варіанти методик оцінки. Ціна, чи ціна з урахуванням інших показників.
• Допорогові закупівлі. Особливості проведення допорогових закупівель. Чи є обов’язковим їх проведення. В яких випадках є сенс їх проводити. Чи мають повноваження державні адміністрації щодо надання рекомендацій стосовно допорогових закупівель. Як захистити інтереси підприємства (установи). Алгоритм обґрунтування відмови від «адмінрекомендацій».
• Тендерне забезпечення. Оптимальний вибір.
• Кваліфікаційні критерії відбору учасників.
• Окремі етапи організації та проведення процедур закупівель
• Особливості здійснення вивчення та оцінки тендерних пропозицій та кваліфікаційних вимог учасників.
• Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися. Повідомлення про намір укласти договір.
• Організація та проведення процедури конкурентного діалогу.
• Порядок та умови застосування переговорної процедури за-купівлі. Обґрунтування підстави для застосування процедури закупівлі. Наслідки проведення переговорної процедури закупівлі для замовника. Закупівля енергоносіїв, водо-, теплопостачання, водовідведення тощо. Нове при здійсненні закупівлі природного газу.
Блок ІV. Державне регулювання та контроль. Порядок оскарження процедур закупівлі. Контроль за здійсненням закупівель та основні аспекти перевірок. Функції та повноваження Державної аудиторської служби. Відповідальність у сфері заку-півель. Ризики учасників та замовників. Можливості їх мінімізації

Детальна програма

1435
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст